درباره ما

معرفی صنایع تولیدی بنیزان

ما سخت کار می کنیم تا باکیفیت ترین ، به روز ترین و زیباترین محصولات را در کشور ارائه دهیم و به هیچ عنوان از کالاهای داخلی کپی برداری نمی کنیم.

 اکنون خدا را شاکریم که با تولید و عرضه این نوع صندلی های فانتزی توانسته ایم باعث تحولی شگرف در زمینه ی ساخت این نوع صندلی ها در میهن عزیزمان ایران شویم و در حال حاضر بسیاری از کارگاه های تولیدی کوچک و بزرگ با الگوبرداری از این طرح و پیروی از این مجموعه ، مشغول به فعالیت در بازار می باشند.

در اواخر دهه ۵۰ فعالیت خود را در زمینه تولید مصنوعات پلاستیکی آغاز کرد و هم اکنون این مجموعه را می توان پیشرو در زمینه طراحی ایده ، ساخت و عرضه میز و صندلی نام برد.

در نهایت پس از سال ها ، با تلاش و کسب تجربه ، در اوایل دهه ۹۰ ، توسط مدیریت محترم محموعه جناب آقای حسین حیدری با نگاهی نو و افقی پهناورتر از ایران عزیز اقدام به ثبت برند تجاری بنیزان با شماره ثبت ۲۴۹۹۲۵ نمود و فعالیت خود را با شیوه ای نوین گسترش داد.

 شروع به کار این مجموعه با تولید مصنوعات پلاستیکی از قبیل کلمن و اسباب بازی بوده که پس از مدتی با توجه به تقاضای مشتریان خود و ارج نهادن به خواسته آنها، زمینه فعالیت خود را تغییر داد و با ورود به عرصه ساخت میز و صندلی های آموزشی و انتظار در اوایل دهه ۷۰ با نام تجاری صنایع تولیدی حیدری آغاز به فعالیت نمود. اما چشم انداز ما فراتر از این بود … 

 برند بنیزان با خلق ایده های نو با بهره گیری از مدل های روز دنیا، اقدام به راه اندازی نخستین خط تولید صندلی های فانتزی در خاورمیانه نمود که ابتکاری جدید از تلفیق پلاستیک با پایه های چوبی را می توان خاطر نشان کرد که این محصول برای نخستین بار در سال ۱۳۹۷ در اداره ثبت طرح های صنعتی به شماره ۳۳۲۸۳ به ثبت رسید.

بستن
مقایسه